VIP

Vesa dhe Big Basta shkëmbejnë rolet

Vesa Luma dhe Big BastaVesa Luma do të bëjë “Big Bastën” në spektaklin “E diela shqiptare” duke kënduar këngët e tij, ndërsa Basta do t’i këndojë këngët e Vesës.

Në emisionin e radhës në televizionin Klan çifti ka vendosur që të bëjë një paraqitje pak më ndryshe se herët tjera. Ata do t’i shkëmbejnë mes veti këngët e tyre.

“Të dielën tek e Diela Shqiptare do këndoj këngët e Bigut dhe ai të mijat..që i bie mos të flej gjumë deri të dielën duke msu RAP me çdo këngë nga 7 faqe”, ka shkruar Vesa në profilin e saj në “Facebook”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close