Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Vret nënën dhe motrën, me sëpatë!

vrasjaNjë nënë bashkë me vajzën e saj u vranë mbrëmë në shtëpinë e tyre nga i biri Vladimir C. 43 vjeçar.

I dyshuari nga Gostivari u arrestua menjëherë nga policia.

Sipas informatave paraprake prej qendrës policore në Tetovë, Vladimiri rreth orës 22 me sëpatë ka sulmuar nënën e tij Dimitrulën 71 vjecare dhe motrën e tij Slavica 46 vjecare në shtëpinë e tyre.

Sipas informatave të para jozyrtare, brenda familjes një periudhë më të gjatë ka pasur mosmarrëveshje.

Arsye tjetër mund të jenë dhe gjendja jo stabile psikike e Vladimirit.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close