VIP

Zajmina Vasjari mer ngjyre natyrale

Nuk dihet nëse bukuroshja Zajmina po bëhet gati, duke marrë ngjyrë natyrale nga rrezet e diellit për ndonjë klip hot. Megjithëse, siç po e shikoni në këtë foto së bashku me shoqet e saj, ajo ka nisur plazhit në bregdetin shqiptar. Ne dimë se edhe ajo së shpejti do t’i sjellë klipet e verës dhe flitet se do të jenë këngë ritmike dhe interpretim sensual, siç zakonisht di ajo. Vera relaksuese ka nisur tashmë për këngëtaren Zajmina Vasjari!

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close