Interesante

Zbulohet Hulku i vertet ne afriken veriore (FOTO)

Ky eshte personi i cili po cudit boten anembane. me permasat e tij super te medha me me nje fizik tmerresisht shume te frikshem i ndertuar mbi muskuj, ky eshte personi i cili njihet ndryshe si HULK.

Banor i Afrikes se veriut burri 36 vjecar po ben xhiron e botes tashme. pas nje stervitje intensive per nje kohe te gjate dhe fale permasave te tij trupore ky person i ka thyer te gjitha rekordet boterore per sa i perket permasave trupore.

Personi tjeter ne krahun e tij eshte nje mik i tij i cili ka qene ne te njejten palester se bashku me hulkun e afrikes. por sic e shikoni dhe nga foto nuk ka arritur kurresesi te mare ato permasa sa shoku i tij ngjitur. i eshte kerkuar te dale ne foto per faktin e vetem sepse te gjithe njerzit te arrijne te bejne ndryshimin. gjithcka eshte e mundur ne kete bote ne te cilen jetojme ndaj stervituni per te arritur permasa te tilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button