KosovaLajme

Zv.Ambasadori i Zvicrës filmohet duke vjedhur

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur nga një diplomat i lartë zviceran në Kosovë. Klan Kosova ka publikuar një video, ku zëvendës-ambasadori i Zvicrës në Kosovë shihet duke vjedhur në një fitnes në Prishtinë.
Në video shifet se për një moment ai shikon anash dhe vërejti se nuk po e sheh askush. Ai mori pa paguar një produkt proteinash në një fitness në Prishtinë, ku edhe ishte klient. Pamjet i siguruan kamerat e sigurimit. Ngjarja ka ndodhur më 18 qershor. Policia e Kosovës nuk e ka konfirmuar rastin.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button