VIP

Adelina Berisha provokuese dhe në dimër

Këngëtarja bukuroshe e cila ditë më parë rrëfeu se të gjithë djemtë i thonë se është shumë seksi, këtë dimër sapo ka realizuar një set fotografik shumë seksi.

Sërisht mediat kanë kontaktuar me Adelina Berishën dhe kanë mësuar se fotot janë të realizuar me shumë mjeshtëri nga fotografi më i mirë shqiptar Veton Osmani, ndërsa këngëtarja duket që provokon shumë fort. Mësuam gjithashtu se Adelina po bëhet gati të jetë edhe imazh kalendari ku do të ofrohen këto foto për një biznes kosovar.

Megjithëse është dimër vajza ka pozuar mjaft “hot” përpara fotoaparatit të Vetonit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button