VIP

Adriana Lima tani edhe këngëtare

Top modelja “Victoria’s Secret” adhuruesve të saj besnikë çdo vit i uron Ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet dhe Vitin e Ri.

Këto ditë ata po përgatisin versionin e muzikës së këngës të mirënjohur të Krishtlindjeve “Jingle Bells”. Në videon e kësaj kënge do të paraqitet duke kënduar edhe Adriana Lima, Iman Chanel, Alexandra Ambrozio dhe disa modele.

Në këtë video modelja braziliane paraqitet duke mbajtur në dorë një palë të brendshme të bardha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button