MuzikeVIDEO

Altuna Sejdiu – “E para dhe e fundit” (VIDEO)

Këngëtarja e mirënjohur nga Shkupi, Tuna ka nxjerrë në publik videoklipin e saj më të ri. “E para dhe e fundit” titullohet kënga që është realizuar nga EMF Creative.

Publikimi i këngës vjen pas pushimeve mahnitëse në Turqi, Kroaci dhe Shqipëri të këngëtares shkupjane, e cila po përjeton një jetë singël pas divorcit nga bashkëshorti i saj.

Deri tani Tuna po vijon jetën e saj, duke u zbavitur dhe duke u ndjerë e kënaqur, dhe se kjo bëhet e ditur nga postimet e vazhdueshme të saj në rrjetet sociale të internetit.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ja vlen te lexoni
Close
Back to top button