s Balotelli largohet nga stërvitjet | www.Zemra.Org

Balotelli largohet nga stërvitjet

Sulmuesi italian, Mario Balotelli, është detyruar të largohet nga seanca stërvitore të hënën si pasojë e lëndimit.

Lojtari i Manchester Cityt është ankuar për dhimbje në gjurin e djathtë, prandaj është liruar nga trajneri Cesare Prandelli të largohet më herët.

Stafi mjekësor i Italisë ka njoftuar se SuperMario ka pësuar një lëndim të vogël muskulor dhe pritet të kthehet në stërvitje të martën.

Njoftimi vjen në të njëjtën ditë kur u mësua se Andrea Barzagli mund të mungojë rreth 20 ditë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.