VIP

Çiljeta Xhilaga me biznes të ri

Këngëtarja nga Shqipërija, Çiljeta Xhilaga, përveç muzikës i është futur edhe një biznesi tjetër.

Ajo së shpejti do të hap butikun e saj në Tiranë, të cilin do ta quajë “Just Çiljeta”.

Këngëtarja ka pohuar se këtë dëshirë ajo e ka tash e sa vite dhe ndihet shumë e lumtur që tashmë u realizua.

“ishte dëshirë e imja, kisha vite që e mendoja të çelja një biznes të tillë, dhe tani me sa duket ishte momenti i duhur. Them se butiku do të jetë më tepër një show-room sesa dyqan. Do të ketë rroba kryesisht italiane, të koleksioneve më të fundit dhe nga stilistët më me zë në botë, si, Versace, Dolce&Gabanna, Roberto Cavalli, etj”, ka pohuar Çliljeta për gazetën Standard.

Çiljeta së fundmi është duke konkurruar në “Top Fest 9” me këngën e saj “Maria” të realizuar nga produkisoni Three Dots.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close