s Çiljeta Xhilaga me biznes të ri | www.Zemra.Org

Çiljeta Xhilaga me biznes të ri

Këngëtarja nga Shqipërija, Çiljeta Xhilaga, përveç muzikës i është futur edhe një biznesi tjetër.

Ajo së shpejti do të hap butikun e saj në Tiranë, të cilin do ta quajë “Just Çiljeta”.

Këngëtarja ka pohuar se këtë dëshirë ajo e ka tash e sa vite dhe ndihet shumë e lumtur që tashmë u realizua.

“ishte dëshirë e imja, kisha vite që e mendoja të çelja një biznes të tillë, dhe tani me sa duket ishte momenti i duhur. Them se butiku do të jetë më tepër një show-room sesa dyqan. Do të ketë rroba kryesisht italiane, të koleksioneve më të fundit dhe nga stilistët më me zë në botë, si, Versace, Dolce&Gabanna, Roberto Cavalli, etj”, ka pohuar Çliljeta për gazetën Standard.

Çiljeta së fundmi është duke konkurruar në “Top Fest 9” me këngën e saj “Maria” të realizuar nga produkisoni Three Dots.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.