VIP

Ciljeta Xhilaga, foto seksi ne Itali per kopertine

Nese revistat duan nje personazh qe “shet” ne kopertine, ajo eshte me siguri Ciljeta Xhilaga. E parezistueshme, qofte kur nxjerr nje klip, kur merr pjese ne “Dancing with the stars Albania”, kur xhiron nje rol per nje film apo edhe kur ka rene ne qetesi…

Mjafton te dale ne nje pub ne mbremje dhe paparacet jane ne gjueti te saj. Duke qene se ka deklaruar me bindje se do te vije ajo dite kur do te heqe dore nga karriera per hir te familjes – gje qe sic eshte shprehur “do ta beje me mjaft deshire”, aktivitetin e ngjeshur artistik te momentit po e shfrytezon ne maksimum.

Se fundmi, ikona seksi e muzikes ka realizuar nje sherbim te papare fotografik ne Lece te Italise, prane nje aeroporti te vogel, pasi do te jete ne nje tjeter kopertine shume shpejt, te pakten sikurse kemi mesuar. Kengetarja e hitit “Pse te dua”, ka shfaqur te gjitha hiret e saj ne fotot shik, e veshur me lekure, Burberry, apo fustan te tipit “anomal print”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close