s Ciljeta Xhilaga, foto seksi ne Itali per kopertine | www.Zemra.Org

Ciljeta Xhilaga, foto seksi ne Itali per kopertine

Nese revistat duan nje personazh qe “shet” ne kopertine, ajo eshte me siguri Ciljeta Xhilaga. E parezistueshme, qofte kur nxjerr nje klip, kur merr pjese ne “Dancing with the stars Albania”, kur xhiron nje rol per nje film apo edhe kur ka rene ne qetesi…

Mjafton te dale ne nje pub ne mbremje dhe paparacet jane ne gjueti te saj. Duke qene se ka deklaruar me bindje se do te vije ajo dite kur do te heqe dore nga karriera per hir te familjes – gje qe sic eshte shprehur “do ta beje me mjaft deshire”, aktivitetin e ngjeshur artistik te momentit po e shfrytezon ne maksimum.

Se fundmi, ikona seksi e muzikes ka realizuar nje sherbim te papare fotografik ne Lece te Italise, prane nje aeroporti te vogel, pasi do te jete ne nje tjeter kopertine shume shpejt, te pakten sikurse kemi mesuar. Kengetarja e hitit “Pse te dua”, ka shfaqur te gjitha hiret e saj ne fotot shik, e veshur me lekure, Burberry, apo fustan te tipit “anomal print”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.