Sport

City tregoi se është rival për titull

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, mendon se ata dëshmuan kredencialet për titull me barazimin e mbrëmshëm ndaj Arsenalit.

Manchester United tash është më i qetë në maje të tabelës, por Mancini mendon se gara për titull është ende larg për t’u zgjidhur.

“Ne jemi në një pozitë të mirë, si Arsenali dhe Manchester United. Sezoni është shumë i gjatë. Po ashtu, edhe pse Chelsea dhe Tottenham, që të dy humbën sonte, mendoj se ata ende mund të arrijnë në maje”, ka thënë Mancini.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close