s Dafina Zeqiri paguan 200 euro qira në apartamentin e ri | www.Zemra.Org

Dafina Zeqiri paguan 200 euro qira në apartamentin e ri

Që nga ndarja me të dashurin Krenarin, këngëtarja Dafina Zeqiri e kishte shumë të vështirë se ku do të vendoset pasi edhe pas disa viteve qëndrimi në Kosovë, ajo nuk kishte siguruar banimin personal.

Kur u largua nga shtëpia e Krenarit ajo u vendos fillimisht tek disa miq të saj, por për më vonë të largohet nga aty për shkak se jeta e saj si këngëtarë është ndryshe nga të tjerët, gjë që kërkon komoditet në vete. Atë komoditet që kishte gjatë qëndrimit tek Krenar Cocaj si duket Dafina nuk e ka gjetur edhe në apartamentin e ri.

Pas ndarjes e ëma e saj vendosi të qëndrojë në Kosovë për një kohë derisa e bija t’i rregullojë punët dhe jetën e saj. Dafina Zeqiri tashmë ka një apartament të saj në një lagje të Prishtinës për të cilin paguan nga 200 euro në muaj qera. Këngëtarja vazhdon bashkëpunimin me Cekic si menaxher i saj dhe po promovon albumin ‘’Just me’’ nëpër Europë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.