FutbollSport

Del Piero: Milani, sfidë pa rëndësi

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero e sheh ndeshjen ndaj Milanit si absolutisht jo vendimtare, por e cila sipas tij duhet fituar.

“Kjo ndeshje gjithmonë ka qenë një sfidë që vendoste Scudetton dhe linte shenjë në renditjen tabelare”.

“Mendoj se do të jetë derbi të cilin e pret me pa durim i gjithë kampionati, por nuk mendoj se është duel vendimtar. Sido që të shkojë, rruga është ende shumë e hapur”, theksoi Del Piero.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button