s dafina Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dafina

Ledri, i fejuari, fotograf apo badigard i Dafines?

Ledri, i fejuari, fotograf apo badigard i Dafines?

U larguan në Amerikë, ku si duket çdo dalje e tyre nëpër rrugët e tokës së premtuar po pasqyrohet me një foto, ku duket Dafina, por shpeshherë edhe Ledri. Dikush… Read more »

Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri

Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri

Ajo edhe tre muaj dhe rrumbullakon numrin 45 në vitet e saja, e megjithëse duket shumë e re. Jo vetëm që nuk ka shanse ndonjë tjetër moshatare e saj në… Read more »

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011

Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli,… Read more »

Genta e Dafina,duet për vitin e ri

Genta e Dafina,duet për vitin e ri

Genta dhe Dafina bëhen bashkë, jo në jetën e tyre private si dy bukuroshe të ndara të estradës, por ato janë bashkuar me një këngë duet. Kënga e tyre që… Read more »

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

ADELINA ISMAILI – VIDEOKLIP I RI

Adelina Ismaili – Akrepat – GEZUAR 2011

Adelina Ismaili – Akrepat – GEZUAR 2011

Adelina Ismaili – Akrepat – GEZUAR 2011

ADELINA ISMAILI – Kur Femra Hakmerret – GEZUAR 2011 RISI !!! NEW !!!

ADELINA ISMAILI – Kur Femra Hakmerret – GEZUAR 2011 RISI !!! NEW !!!

Dafina Rexhepi ft Dj Blunt & Lyrical Son – VIP 2010 ArgetohuPak.com

Dafina Rexhepi ft Dj Blunt & Lyrical Son – VIP 2010 ArgetohuPak.com

Dafina Rexhepi ft Dj Blunt & Lyrical Son – VIP 2010 www.ArgetohuPak.com Mp3 Shqip

Dafina Rexhepi – Albanian Girl – New 2010 ArgetohuPak.com

Dafina Rexhepi – Albanian Girl – New 2010 ArgetohuPak.com

Dafina Rexhepi – Albanian Girl – New 2010 www.ArgetohuPak.com Mp3 Shqip

Dafina Zeqiri – Quni i Mamas

Dafina Zeqiri – Quni i Mamas

TEKSTI: Hey-yeah-hey Hey-hey-yeah x4 T’shkelqen syri i zi, kripa edhe deti prane çadrave tubon shoqeria jone floket po flutorojne, kembet jane zbathur Dridhu toke s`dua t’jem e matur Fakt e… Read more »