s Është 106 vjeç, por akoma e virgjër | www.Zemra.Org

Është 106 vjeç, por akoma e virgjër

Është 106 vjeç dhe akoma nuk e ka humbur virgjërinë e saj.Isabella Blyth ka…

deklaruar se nuk është martuar asnjëherë dhe se nuk ka lejuar asnjë maskull në jetën e saj ta puthë në buzë. Ajo deklaron se nuk ka pasur dhe kohën që të ketë një të dashur dhe të kryejë marrëdhënie seksuale.

Isabella Blyth gjithë jetën e saj ja ka dedikuar punës si sekretare në një kompani whisky, mbasi mbaronte punën e saj, ajo shkonte dhe punonte në kishën e zonës si vullnetare .

Ajo shpjegon se nuk e ka ndjerë të nevojshme të kryente marrdhënie seksuale ,pasi ajo është besimtare e zjarrtë dhe se është me idenë që nuk mund të puthësh dhe të bësh dashuri me asnjë mashkull pa qënë e martuar më parë me të .Ajo e ka mbushur këtë mangësi që sipas saj nuk është dhe aq e nevojshme duke punuar gjatë gjithë javës dhe duke shkuar me mikeshat e saj për pushime gjatë fundjavave.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.