s Eva Mendes e lumtur me të dashurin | www.Zemra.Org

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Aktorja Eva Mendes është paraqitur në ballinën e versionit amerikan të “Marie Claire”, ndërsa duke folur për këtë revistë ka pranuar se lidhja me aktorin Ryan Gosling është ëndërr që e ka secila femër.

Dy aktorët janë paraqitur së bashku në filmin “The Place Beyond The Pines”, ndërsa ata janë në lidhje qe gjysmë viti.

“Ai është i mrekullueshëm, me të puna është sikur të shkosh në pushim. Jam ndier aq kreative dhe e plotësuar derisa kemi punuar së bashku”, citon Daily Mail fjalët e Mendes.

Aktorja e popullarizuar gjatë intervistës ka zbuluar se kishte qenë shumë e pasigurt me trupin e saj si tinejxhere, mirëpo me kalimin e kohës ka krijuar vetëbesim.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.