Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Gjendet i vrarë 32 vjeçari në autostradën Tetovë – Gostivar

policiaNjë person i vrarë u gjet mbrëmë në makinën e tij në autostradën Tetovë – Gostivar, në afërsi të fshatit Pirok.

Sipas njoftimeve policore, bëhet fjalë për 32 vjeçarin Muhamed.A nga Tetova, i cili u gjet i vrarë me armë zjarri në makinën e tij të tipit ‘Golf’ me targa tetovare.

Ekipet policore dhe mjekësore pas ekspertizës kanë konstatuar se në trupin e tij janë evidentuar plagë nga armë zjarri. Policia po heton motivet lidhur me këtë vrasje.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close