s Gruaja e kunatit – Tregime Erotike | www.Zemra.Org

Gruaja e kunatit – Tregime Erotike

Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që të nesërmen gruaja ime, prindërit dhe vëllau i saj do të shkonin te daja i gruas time për një ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do të shkonte pasi që duhej të shkonte te prindërit e saj sepse pas disa ditësh po i fejohej vëllau.
Të nesërmen nëmëngjes rreth orës 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisën për në Prishtinë. Derisa ata bëheshin gati, mua më doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirë. Ata dolën nga shtëpia. Ashtu shtrirë nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte në dhomën ngjitur me atë ku isha unë. E paramendoja të shtrirë në shtrat, me fustan nate të tejdukshën ku i shiheshin brekët e vogla, cicat e rrubullakëta dhe kofshët e forta.
Isha ashtu në mendime, me sy të mbyllur. Kari më ishte ngritur dhe me dorën e djathtë e fërkoja.
Në moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
[wp-like-locker]- A je për kafe, Doni.
Dora më mbeti mbi kar, por fati që isha i mbuluar me një çarçaf.
– Po, Vesa, tash po zbres poshtë.
– Nuk ka nevojë, e sjelli këtu dhe e pijmë bashkë.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash në cep të shtratit dhe pinim kafenë e mëngjesit.
Të veshur kishte një bademantel të hollë i cili ishte i hapur te gjoksi dhe më shumë se gjysma e gjinjëve të Vesës ishin jashtë. Këmbët i kishte vendosur mbi njëra-tjetrën dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtë. Të gjitha këto ma turbulluan mendjen dhe kari përsëri mu forcua. Çarçafi u ngrit pak dhe me qëllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lëpiu buzët të cilat fituan një shkëlqim gjë që edhe më fort më kalli.
– Si duket kafja po ka efekt të mirë në ty, a Doni?- dhe duke më shikuar në kar, ngriti pakëz vetullat.
– Paj, nuk mendoj se është meritë e kafes…- e piva kafen deri në fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorën e majtë tërhoqi çarçafin tim. Nën brekët e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesës rrëshqiti nëpër këmbët e mija dhe u vendos mbi kar. E fërkonte ngadalë dhe hipi mbi shtrat. Me të dyja duart mi tërhoqi brekët. Kari im u ngrit lirshëm. Vesa u tërhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytë i shkëlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lëpinte buzët dhe me duar edhatonte belin dhe kofshët e veta.
Unë i zgjata të dy duart, e kapa për qafe dhe e tërhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, më puthi me epsh në buzë, gjuhë na u përzien nëpër gojë. Vesa nisi të lëshohej poshtë trupit tim, duke më puhtur në çdo pjesë. Arrijti deri në fund të barkut, ngriti kokën dhe shikonte karin e forcuar, koka e të cilit ishte fryrë nga gjaku i mbledhur. Damarët ishin të mbushur plot dhe dalloheshin që të gjithë. Vesa uli kokën, me dorën e djathtë më kapi për kari dhe nisi ta puhtë kokën e fryrë. E futi ngadalë në gojë, me pështymë e lagte dhe me dorë e tundte. Dora e saj e majtë kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirë sa nisi të më errësohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unë me duar e largova nga unë dhe e shtriva në shtrat. Me të dy duart ia tërhoqa brekët. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetëm me një vijë të hollë mbi pidh, më ndezi edhe më tepër. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakëta dhe belin e ngushtë.
– Doni, ma lëpij pidhin, më lëpij derisa ta përjetoj orgazmin, dua që të më qijsh me gjuhë.
-MMMmmm, duhet të më lutesh, më lut që të të qij me gjuhë…
– Ohh, të lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhë, futma gjuhën në pidh dhe bëj bëj të kallem e tëra.
Me duar ia hapa këmbët dhe pidhi i Vesës u hap. Buzët e pidhit kishin një ngjyrë të kuqrremtë, klitorisi i ishte fryrë dhe kishte qitur kokën jashtë. Me buzë iu afrova dhe i dhashë një puthje të lehtë, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhë nisa ta lëpij anash buzëve të pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjë e kalli Vesën. Më lutej ta fusja gjuhën mes buzëve, t’ia lëpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhën e shtrëngova fort dhe nisa të luaj me klitorin e saj. Lëngjet e pidhit nisën të rrjedhin poshtë pidhit dhe binin mbi çarçaf. Vesa ngriste kokën dhe më shikonte se si po ia lëpija pidhin.
Lëvizi si një ngjalë dhe u vendos me kokë nga këmbët e mija. Morrëm pozitën 69 dhe tani kari im ishte thellë në gojën e saj, kurse pidhi i saj lëpihej nga buzët dhe gjuha ime. Pasi që unë isha mbi Vesën, e kisha më të lehtë kontrollimin e situatës. Ngrita pjesën e poshtme të trupit dhe kari im ishte jashtë gojës së Vesës.
– Ohhhh, ama karin në gojë, të lutem Doni. E dua të tërin në gojë, dua të ma mbushësh gojën me spermën e nxehtë, mmmm…
Trupat tanë nisën të lëvizin më shpejt, gjuha ime në pidhin e Vesës rrotullohej nga të gjata anët, kari im futej deri në fytin e Vesës.
Në moment erdhëm deri te shpërthimi, lëngjet e nxehta rrodhën nga pidhi i Vesës, sperma vërshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojën e saj. Metëm ashtu për ca kohë, nuk mund të ngopeshin frymë nga epshet e forta të asaj shprazjeje të furishme.
Pasi u qetësuam dhe ndezëm nga një cigare, na u dha një e qeshur që as vet nuk e dinim pse po qeshnim.[/wp-like-locker]


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.