DashuriaTregime Erotike

Gruaja e kunatit – Tregime Erotike

Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që të nesërmen gruaja ime, prindërit dhe vëllau i saj do të shkonin te daja i gruas time për një ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do të shkonte pasi që duhej të shkonte te prindërit e saj sepse pas disa ditësh po i fejohej vëllau.
Të nesërmen nëmëngjes rreth orës 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisën për në Prishtinë. Derisa ata bëheshin gati, mua më doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirë. Ata dolën nga shtëpia. Ashtu shtrirë nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte në dhomën ngjitur me atë ku isha unë. E paramendoja të shtrirë në shtrat, me fustan nate të tejdukshën ku i shiheshin brekët e vogla, cicat e rrubullakëta dhe kofshët e forta.
Isha ashtu në mendime, me sy të mbyllur. Kari më ishte ngritur dhe me dorën e djathtë e fërkoja.
Në moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
[wp-like-locker]- A je për kafe, Doni.
Dora më mbeti mbi kar, por fati që isha i mbuluar me një çarçaf.
– Po, Vesa, tash po zbres poshtë.
– Nuk ka nevojë, e sjelli këtu dhe e pijmë bashkë.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash në cep të shtratit dhe pinim kafenë e mëngjesit.
Të veshur kishte një bademantel të hollë i cili ishte i hapur te gjoksi dhe më shumë se gjysma e gjinjëve të Vesës ishin jashtë. Këmbët i kishte vendosur mbi njëra-tjetrën dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtë. Të gjitha këto ma turbulluan mendjen dhe kari përsëri mu forcua. Çarçafi u ngrit pak dhe me qëllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lëpiu buzët të cilat fituan një shkëlqim gjë që edhe më fort më kalli.
– Si duket kafja po ka efekt të mirë në ty, a Doni?- dhe duke më shikuar në kar, ngriti pakëz vetullat.
– Paj, nuk mendoj se është meritë e kafes…- e piva kafen deri në fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorën e majtë tërhoqi çarçafin tim. Nën brekët e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesës rrëshqiti nëpër këmbët e mija dhe u vendos mbi kar. E fërkonte ngadalë dhe hipi mbi shtrat. Me të dyja duart mi tërhoqi brekët. Kari im u ngrit lirshëm. Vesa u tërhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytë i shkëlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lëpinte buzët dhe me duar edhatonte belin dhe kofshët e veta.
Unë i zgjata të dy duart, e kapa për qafe dhe e tërhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, më puthi me epsh në buzë, gjuhë na u përzien nëpër gojë. Vesa nisi të lëshohej poshtë trupit tim, duke më puhtur në çdo pjesë. Arrijti deri në fund të barkut, ngriti kokën dhe shikonte karin e forcuar, koka e të cilit ishte fryrë nga gjaku i mbledhur. Damarët ishin të mbushur plot dhe dalloheshin që të gjithë. Vesa uli kokën, me dorën e djathtë më kapi për kari dhe nisi ta puhtë kokën e fryrë. E futi ngadalë në gojë, me pështymë e lagte dhe me dorë e tundte. Dora e saj e majtë kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirë sa nisi të më errësohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unë me duar e largova nga unë dhe e shtriva në shtrat. Me të dy duart ia tërhoqa brekët. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetëm me një vijë të hollë mbi pidh, më ndezi edhe më tepër. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakëta dhe belin e ngushtë.
– Doni, ma lëpij pidhin, më lëpij derisa ta përjetoj orgazmin, dua që të më qijsh me gjuhë.
-MMMmmm, duhet të më lutesh, më lut që të të qij me gjuhë…
– Ohh, të lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhë, futma gjuhën në pidh dhe bëj bëj të kallem e tëra.
Me duar ia hapa këmbët dhe pidhi i Vesës u hap. Buzët e pidhit kishin një ngjyrë të kuqrremtë, klitorisi i ishte fryrë dhe kishte qitur kokën jashtë. Me buzë iu afrova dhe i dhashë një puthje të lehtë, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhë nisa ta lëpij anash buzëve të pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjë e kalli Vesën. Më lutej ta fusja gjuhën mes buzëve, t’ia lëpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhën e shtrëngova fort dhe nisa të luaj me klitorin e saj. Lëngjet e pidhit nisën të rrjedhin poshtë pidhit dhe binin mbi çarçaf. Vesa ngriste kokën dhe më shikonte se si po ia lëpija pidhin.
Lëvizi si një ngjalë dhe u vendos me kokë nga këmbët e mija. Morrëm pozitën 69 dhe tani kari im ishte thellë në gojën e saj, kurse pidhi i saj lëpihej nga buzët dhe gjuha ime. Pasi që unë isha mbi Vesën, e kisha më të lehtë kontrollimin e situatës. Ngrita pjesën e poshtme të trupit dhe kari im ishte jashtë gojës së Vesës.
– Ohhhh, ama karin në gojë, të lutem Doni. E dua të tërin në gojë, dua të ma mbushësh gojën me spermën e nxehtë, mmmm…
Trupat tanë nisën të lëvizin më shpejt, gjuha ime në pidhin e Vesës rrotullohej nga të gjata anët, kari im futej deri në fytin e Vesës.
Në moment erdhëm deri te shpërthimi, lëngjet e nxehta rrodhën nga pidhi i Vesës, sperma vërshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojën e saj. Metëm ashtu për ca kohë, nuk mund të ngopeshin frymë nga epshet e forta të asaj shprazjeje të furishme.
Pasi u qetësuam dhe ndezëm nga një cigare, na u dha një e qeshur që as vet nuk e dinim pse po qeshnim.[/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close