DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Mergimtari

Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar qe 2 vite,siq ashtu edhe shoqa ime eshte e martur dhe esht 27 vjecare,me te jena ne kontakt qe 9 vite,por kur me pare nuk kena biseduar per nje gje te till(seks)kur jam martuar i humba kanktaktet me te pas dy viteve te marteses sime per her te par ma ka thir ne tefon,nder kohe asaj i kishte lindur djal,edhe biseda zgjati disa dit,dhe me tregoj se do te vinte ne pushim tek babai i vet,qe gjendet ne te njejtin vendt ku jam un(ne mergim)ashtu ajo edhi ketu,dhe filluan bisedat xhdo nate,filloj te me tregonte per mardhenjet seksuale me burin e saj,dhe si esht e pa kenaqur,dhe qe kur nuk ka perjetuar orgzem kurr! pas disa diteve besed e lam te takohemi ne nje vendt te bukur dhe te bisedojm dhe te shihemi,nuk ishim pare 4 vete te tera,u perqafuam fort dhe menjeher djeva qe don te me puth,syt e saj po shikonin buzet e mija,pas pak bisedes qe bem,filoj prap me tregu se eshte e pa kenaqur ne seks,dhe filoj me pyet cka do kisha bere me nje femen sic esht ajo,filova te flas por pas disa fjalve te mija me tha:me fal qe de nderpres po mos humbim koh shum dua me te vet:a je per nje seks me mu…po mbeta pa fjal,se e kam pas shoqe shum te mire,por e vedosa qe po!shkuam deri te nje hotel,u futem ne dhom,menjeher filuam me u puth,nuk shkoj as disa minuta mi hoq pantalonet sic ashtu edhe un saj,e mora pithin a saj me e lipi,duhet me cekur qe kur pith me te lagur nuk kam pare!!!e morem poziten 69,pas disa minutave me tha qe tja fus karin ne pithin e saj,dhe me tha qe ti derdhe mbrenda,ishte dicka vecant te kesh mardhenje me shoqen me te mir, nuk kaloj as 10min.e perjetoj ograzmin e pare,gjithashtu edhe un,ma pranoj qe ishte hera e pare qe perjetonte orgazem,as qe e nxora prej saj filuam ta vazhdojm seksin tone,e nduam poziten pas disa minutave apet e perjetoj edhe nje orgazem,ishte dicka e pabesueshme,ashtu zera qe i leshonte ajo nuk kam ndegjuar kur,trupi po i dridhi krejt,nuk mundej ta konrolente veten,mabas qe u qetesua pak disa minutave me tha qe ka deshir te him ne banjo bashk,duku e be nje dush me tha qe ka deshir me e provu ne anal,ishte hera e pare per te dyt,ishte dicka teper mir,dhe shum shpejt u derdha ne bithen e sej te bukur…..edhe ktu pombaroj nata jon ne hotelin te cilen e kishim per 3 ore.prej asaj dite po ndegjohena gati cto 3dit,bisedoj por kur me nuk kena pas mundesi te takohemi,duhet me pranu qe prej asaj dite jeta ime seksuale ka ndrishuar (POZITIVISHT)mardhenjet e mija me gruan time jane shum me te mira,tash me mire i kuptoj deshat e femrave,deshiroj qe gjithmon te perjetoj e para orgazmin,a pastaj un!!!

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close