s “Publikohet” një “bombë” e re për një ministër (Video) | www.Zemra.Org

“Publikohet” një “bombë” e re për një ministër (Video)

Kjo është njëra nga bombat e radhës, që identifikohet me protagonistët e politikës aktuale në Maqedoni. E tërë biseda shpjegon realitetin dhe është identike me ate që po ndodhë.

Ja vlen ta dëgjoni. Bëhet fjalë për parodi për sjelljen e ministrave pas zgjedhjeve. Fillimi është i bezdisshm, mirëpo bisedat në vijim janë mjaft qesharake dhe sjellin humor ne kete dite te tensionuara per opinionin.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: 

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.