s Jon Jones vs Rashad Evans Fight Video - UFC 145 - MAIN EVENT | www.Zemra.Org

Jon Jones vs Rashad Evans Fight Video – UFC 145 – MAIN EVENT

MMA Full Fight Video HD/HQ of Rashad Evans vs. Jon Jones (c) in the Main Event Light Heavyweight Championship Bout @ UFC 145 in Atlanta, Georgia, USA, on April 21st, 2012.Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.