VIDEO

Merr kokën në duar dhe del për një shëtitje – Video

Hiti më i ri në internet është një video ku shihet një magjistar duke bërë diçka që nuk ka arritur ta bëjë askush më parë.

Ai arrin ta heqë kokën e tij, të ecë me kokë në duar dhe ta kthejë sërish në vend.

Me këtë veprim, magjistari ka tmerruar të pranishmit që ishin duke e shikuar.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close