s Merr kokën në duar dhe del për një shëtitje - Video | www.Zemra.Org

Merr kokën në duar dhe del për një shëtitje – Video

Hiti më i ri në internet është një video ku shihet një magjistar duke bërë diçka që nuk ka arritur ta bëjë askush më parë.

Ai arrin ta heqë kokën e tij, të ecë me kokë në duar dhe ta kthejë sërish në vend.

Me këtë veprim, magjistari ka tmerruar të pranishmit që ishin duke e shikuar.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.