s Këngëtarja serbe Natasha Bekvalac në lidhje me shqiptar! | www.Zemra.Org

Këngëtarja serbe Natasha Bekvalac në lidhje me shqiptar!

natasa-felixKëngëtarja serbe, Natasha Bekvalac, është duke dalë me biznesmenin me origjinë nga Gjakova, Qazim Osmanin, i cili prej dhjetëra vitesh jeton në Hamburg dhe ka krijuar pasuri përrallore.Qazim Osmani së bashku me katër vëllezërit tjerë njihen si Feliksat e Hamburgut.

Pasuria e tyre vlerësohet në qindra miliona euro dhe disa herë janë arrestuar nga policia gjermane për t’u liruar më pas në mungesë fakteve. Pasuria e tyre vlerësohet rreth 400 milionë euro.

Serbja Natasha Bekvalac, sipas gazetës “Kurir” është parë në bregdetin kroat, në Poreç, në shoqërinë e tij dhe më pas kanë pasur një darkë të nxehtë të shoqëruar me të qeshura dhe intimitet, transmetojnë mediat. Ajo personalisht nuk e ka pranuar që është takuar me Qazimin.

“Është e vërtetë se unë kam qenë në Poreç me një mik. Nuk dua të komentoj atë që thoni ju, sepse ajo është e pakuptimtë”, ka thënë ajo.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.