DashuriaVIP

Kjo është festa që ngriti dyshimet se Dua Lipa është në lidhje të re dashurie

Javën e kaluar, Prive raportoi se Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie!

Siç duket, “zogjtë e vegjël” që flasin për Prive, gjithmonë kanë të drejtë!!!!

Dhe përderisa na e tha një mik i afërt i Duas se ajo ka nisur një romancë me Anwar Hadid, vëllain e vogël të Gigi Hadid, nuk vonoi e lajmi u konfirmua edhe nga tabloidet britanike.

Në një raportim të ri nga gazeta Glamour UK, modeli 20 vjeçar dhe këngëtarja 23 vjeçare, mund të jenë bashkë edhe këtë e dëshmon pjesëmarrja e Dua Lipës në festën e ditëlindjes së tij.

 Dua Lipa has been secretly dating model Anwar Hadid, brother of Bella and Gigi

Dyshja shkruan kjo gazetë, janë parë shumë të afërt me njëri tjetrin në ditëlindjen e tij në Malivu gjatë javës së kaluar dhe ajo është fotografuar krah tij.

Më pas ka kënduar edhe me miqtë e Hadid këngën e ditëlindjes.

Dua Lipa dhe Anëar Hadidi, shkruajnë The Sun dhe Metro, kanë nisur një lidhje dashurie vetëm tri javë pasi ajo sërish i dha fund lidhjes me modelin e kuzhinierin Isaac Careë.

Anwar është vëllai i vogël i motrave super modele, Bella e Gigi Hadid.

Image result for dua lipa and anwar

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button