MMASportVIDEO

Luftëtari i MMA mundohet të tallet me kundërshtarin si McGregor: Shikoni si pëson (VIDEO)

Ricky Bandejas ka folur për triumfin e tij në vitin 2018 me nokaut kundër James Gallagher.

Ishte humbja e parë e Gallagherit në karrierë, falë një nokauti absolutisht brutal, transmeton Periskopi.

Bashkëpuntori i ngushtë i McGregorit, i cili po konsiderohet si “imitues” i irlandezit, po fliste shumë në konferencë para meçit, duke iu afruar madje edhe te fytyra kundërshtarit para meçit.

Sidoqoftë, ai u poshtërua keq pas gongut, duke u nokautuar disa herë.

Shikoni më poshtë.

“Më kanë ardhur mijëra komente duke më thënë se janë shumë të lumtur për atë që i ndodhi,” ka thënë Bandejas.

“Është e tmerrshme, por në të njejtën kohë i jep atij vëmendje dhe promoterëve u pëlqen vëmendja, pa marrë parasysh a është për të mirë apo për të keqe, nuk ka rëndësi.”

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button