VIDEOVIP

Nicole Kidman goditet nga biçikleta e fotografit (Video)

Një fotograf në New York ka goditur aktoren e njohur, Nicole Kidman teksa ajo po hynte në hotelin e saj.

Mediat amerikane raportojnë se Kidman ishte goditur shumë keq nga fotografi, sa edhe është rrëzuar në tokë dhe është bërë tejet nervoze.

Kidman ka paralajmëruar se do të padisë fotografin në fjalë për mos kujdesin e tij me biçikletën të cilën po e drejtonte.

Aktorja e njohur po qëndron në New York ku ka marrë pjesë në një revy të modës.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Check Also
Close
Back to top button