s Një dasëm në Gostivar u shndërrua në horror | www.Zemra.Org

Një dasëm në Gostivar u shndërrua në horror

pistolet

Është ngritur një padi penale kundër N.Sh.(37) nga Gostivari për shkak të ekzistimit të dyshimeve për kryerjen e veprës penale, nxitje e rrezikut të përgjithshëm, transmeton Zemra.org

I padituri me 22.07.2016 rreth orës 22:20 min në fshatin Forinë, në oborrin në pronësi të personit N.M.(43), ku është organizuar një dasëm familjare, ka gjuajtur disa plumba në ajër nga pistoleta e markës “GLOK” kalibër 9mm të cilin e ka pasur me leje.

Menjëherë pas kësaj, duke menduar se pistoleta është e zbrazët në tokë ka gjuajtur plumbin e pestë që e ka goditur N.B.(38), i cili është plagosur në trup.

Pas lëndimit të marr, i dëmtuari N.B. është dërguar në Qendrën Mjekësore në Gostivar, pastaj është dërguar në Qendrën Klinike në Shkup./Zemra.org


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.