LifeStyle

Policja joshëse kosovare për të cilën po shkruajnë edhe mediat e huaja

Linda Aliu - Policja joshëse kosovare për të cilën po shkruajnë edhe mediat e huaja


Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj isntagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button