MuzikeVIDEO

Pritet mirë projekti “Aktore” nga reperi 2Ton

Rep-artisti i njohur, 2 Ton, është shumë i veçantë në interpretimin e projekteve muzikore.

Ai në rrjete sociale informon fansat për jetën dhe karrierën profesionale, por edhe udhëtimet që bënë jashtë shtetit.

Ndërkohë, reperi ka bërë të ditur ditën e djeshme (e shtunë) se ka lansuar këngën e re.

“Aktore” mban titullin projekti muzikor, që kësaj radhe i është besuar producentit Nego.

Në klip artisti shihet me një modele, derisa u pa edhe me veshje plot stil, xhirime të cilat i ka kryer N’pik Creative.

Tutje theksojmë se deri më tani “Aktore” ka arritur mbi 600 mijë klikime në kanalin YouTube.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button