s Protestuesit nuk po lejohen të afrohen pranë selisë së VMRO-së (VIDEO) | www.Zemra.Org

Protestuesit nuk po lejohen të afrohen pranë selisë së VMRO-së (VIDEO)

Protestuesit po insistojnë që t’i afrohen selisë së VMRO-DPMNE-së, ndërsa një gjë të tillë janë duke e penguar forcat e shumta policore, të cilët po pengojnë këtë tentim të protestuesve.
paravmros
Numri i forcave policore në vazhdimësi është duke u rritur.

Protestuesit nuk kanë ndaluar as me gjuajtjen e vezëve ndaj policëve, ndërsa është dëmtuar veranda e një nga lokalit afaristë./Zemra.org


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.