MuzikeVIDEO

Publikohen pamjet nga incidenti në koncertin e Noizyt (VIDEO)

Reperi Rigels Rajku ose siç njihet me emrin e artit Noizy, i pushton gjithmonë tituj e para të mediave rozë me jetën e tij private dhe atë profesionale. Reperi ka mijëra fansa të muzikës së tij dhe clubet ku ai ftohet për të performuar gjithmonë janë plotë.

Së fundmi në një nga koncertet e reperit ka ndodhur një incident ku një fans është ngjitur në skenë për të bërë foto me Noizy-in kur ky i fundit po këndonte.

Por fansi nuk ia ka dalë pasi ka ndërhyrë sigurimi duke e larguar nga skena. Reperi duket se ky veprim i sigurimit nuk i ka pëlqyer dhe i është afruar fansit për të bërë foton. Fansi është nxjerr jashtë nga sigurimi dhe nuk është lejuar të bëj foto me reperin as pas ndërhyrjes së tij.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ja vlen te lexoni
Close
Back to top button