Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

rrahje-shkupPesë persona të panjohur kanë sulmuar shtatëmbëdhjetë vjeçarin E.S. (17) nga fshati Krushopek, me shkelma dhe grushta në kokë dhe trup me çka i kanë shkaktuar dëmtime të rënda, thonë nga policia.

Sulmi ka ndodhur mbrëmë rreth orës 09:50 në rrugën “Nëna Tereza” në Shkup.
Janë marrë të gjitha masat për gjetjen e sulmuesve dhe zbardhjen e rastit, theksojnë nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button