s Skuadra e plotë e Real Madrid | www.Zemra.Org

Skuadra e plotë e Real Madrid

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, e ka caktuar numrin e përgjithshëm të lojtarëve që do t’i ketë në dispozicion në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munichut.

Nuk ka shumë befasi, ndërsa nuk ka vend për mbrojtësin veteran Ricardo Carvalho dhe mesfushorin Lassana Diarra. Po ashtu, mungojnë lojtarët turq, Nuri Sahin dhe Hamit Altintop.

Skuadra e plotë e Real Madridit:

Portierë: Casillas, Adan, Tomas Mejias.

Mbrojtës: Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Coentrao, Albiol, Arbeloa, Varane.

Mesfushorë: Kaka, Ozil, Granero, Khedira, Xabi Alonso, Callejon, Di Maria.

Sulmues: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.