Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Sulmohet Kliçko nga zezakët Bring dhe Holifild (Video)

35

Boksieri ukrainas Vladimmi Klichko asesi nuk ka mundur të i ik provokimeve të zezakut Shenon Brigs.

Gjatë intervistës së ukrainasit, pa pritur ka ndërhyrë Brigs duke kërkuar që të përballet me Kliçkon dhe kështu situata ka eskaluar deri aty sa Kliçko për një moment e ka kapur për mjekrre zezakun duke i dëshiruar rritje sa më të shpejt të mjekrrës. Në atë moment ndërhynë edhe sigurimi për të qetësuar situatën e tensionuar.

Vlenë të ceket se në këtë rast prezent ishte edhe ish kampioni botës Holifild!

Comments are closed.