s Ledri, i fejuari, fotograf apo badigard i Dafines? | www.Zemra.Org

Ledri, i fejuari, fotograf apo badigard i Dafines?

U larguan në Amerikë, ku si duket çdo dalje e tyre nëpër rrugët e tokës së premtuar po pasqyrohet me një foto, ku duket Dafina, por shpeshherë edhe Ledri.

Dikush i fejoi, vetë ata asgjë nuk folën në lidhje me këtë storie dashurie.

Ne ende jemi të paqartë, qoftë edhe kur shohim këtë foto, Ledri është i fejuari i këngëtares atraktive, fotografi, apo badigardi i saj.

Deri më tani vetëm diçka e kemi të sigurt, ajo po e xhiron klipin më të ri të këngës “Tonight”, në rrugët ku më parë janë filmuar emrat më të njohur të muzikës botërore.

Ne urojmë që kur “çifti” të kthehet të na tregojë realitetin se çfarë i lidh ata të dy.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.