s Shqiptar Archives | Page 3 of 5 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Shqiptar

Richard Gere shqiptar (Video)

Richard Gere shqiptar (Video)

Emri i tij është Nusret Rexha, i lindur në Ivajë të Republikës së Kosovës, ndërsa jeton në Tetovë të Maqedonisë. Një person me një jetë përplot aventura dhe privilegje dhe… Read more »

Njihuni me shqiptarin më të fortë në botë (VIDEO)

Njihuni me shqiptarin më të fortë në botë (VIDEO)

Njoftojeni Herkulesin shqiptar. Jemi mësuar të shohim jnerëz të fuqishëm nga vende tjera të botës. Sidomos nga Skandinavia dhe republikat Baltike të cilët zakonisht janë të njohur për garues në… Read more »

Vali Corleone, absolut i pa përmbajtshëm! (Video)

Vali Corleone, absolut i pa përmbajtshëm! (Video)

Valentino Corleone. Sigurisht, e njihni këtë emër shumë mirë. Superylli shqiptar nga Gjilani, i cili është bërë i famshëm për mënyrën e jetës dhe lidhjet e shumta, ka goditur përsëri,… Read more »

Sulm fizik ndaj një të riu shqiptar në veri të Mitrovicës

Sulm fizik ndaj një të riu shqiptar në veri të Mitrovicës

Një person, E. Dansefaj (1990), i përkatësisë etnike shqiptar, sulmohet fizikisht nga grupi i personave ende të paidentifikuar në veri të Mitrovicës. Rasti është raportuar mbrëmë rreth orës 21:20, në… Read more »

Gruaja shqiptare ia rrëmben fëmijën (Video)

Gruaja shqiptare ia rrëmben fëmijën (Video)

Urben Massena, është një shtetas shqiptar, me origjinë kongoleze, i cili prej tre vitesh po zhvillon një betejë gjyqësore për të parë fëmijën e vet, tashmë 9 vjeç, pasi ish-gruaja… Read more »

Blero së shpejti me linjë të modës

Blero së shpejti me linjë të modës

Pop ylli shqiptar, Blero, ka vendosur të bëjë një hap gjigant në karrierën e tij. Ai do të bëhet artisti i parë shqiptar që lanson linjë të modës, duke ndjekur… Read more »

Shtetasi shqiptar kapet me 8 kg drogë në Tabanoc

Shtetasi shqiptar kapet me 8 kg drogë në Tabanoc

Në vendkalimin kufitar Tabanoc mes Maqedonisë dhe Serbisë, në një makinë me targa shqiptare, policia ka zbuluar sasi të drogës marihuanë. Policia bëri të ditur se gjatë kontrollit të makinës… Read more »

Lugina kërkon bashkim kombëtar me Kosovën

Lugina kërkon bashkim kombëtar me Kosovën

Përfaqësues të shqiptarëve të Luginës së Preshevës kërkojnë që në 100-vjetorin e themelimit të shtetit shqiptar, të zgjidhet përfundimisht çështja e tyre dhe tri komunat shqiptare të mbetura në Serbi… Read more »

Bleona Qereti, marrëzisht e dashuruar

Bleona Qereti, marrëzisht e dashuruar

Pop ylli shqiptar, Bleona Qereti, e cila vazhdimisht po punon për të hyrë në botën e të famshmëve të Hollywoodit, që disa vjet është e martuar me Ganiun dhe thotë… Read more »

Altuna Sejdiu Tuna vjen me një super klip

Altuna Sejdiu Tuna vjen me një super klip

Pop ylli shqiptar, Tuna, ka lansuar këngën e re të titulluar “I Asaj”, të cilës këngë dhe ia ka shoqëruar një videkolip të jashtëzakonshëm. Kënga është punuar nga Vig Poppa… Read more »