Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Tetovari gënjen 30 vjeçaren për martesë dhe ia mer 3.600 €

martesaTridhjetë vjeçarja Q.F, mbrëmë ka kërkuar ndihmë nga policia, pasi që e ka kuptuar se 38-vjeçari A.SH nga fshati Dëbërc i Tetovës, i cili ka qenë i punësuar përkohësisht jashtë shtetit i ka premtuar asaj se do të martoheshin, por nuk e ka bërë një gjë të tillë, informojnë mediat.

Sipas Q.F , ai i ka premtuar asaj se do të martohej me të, kurse më pas ai i ka marrë asaj 3.600 €. Këto para ai ia ka kërkuar që të blej një veturë me të cilën ai do të udhëtonte për në Tetovë për ta marrë atë për grua. Ndërkohë Q.F e ka kuptuar se A.SH ishte i martuar, dhe se ai e kishte mashtruar vetëm për t’ia marrë të hollat.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button