FutbollSport

Torres i lëkundur nga interesimi i Barcës

Fernando TorresSulmuesi i Chelseat, Fernando Torres, është shprehur i lëkundur nga spekulimet që e kanë lidhur atë me një transferim te Barcelona.

Fernando Torres ka qenë subjekt i shumë spekulimeve për një largim nga Chelsea, pas formës së tij tejet të dobët në sezonin e parë dhe dështimit për të përmbushur pritjet nga ai.

Dhe, interesimi i Barcelonës duket se e ka bërë atë të mendojë dy herë.

“Gjithmonë është mirë kur një klub i tillë interesohet për ju. Por, unë dua që të qëndroj dhe do të flas më vonë edhe me Mourinhon për këtë”, ka theksuar Torres.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close