DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Seks ne prag te marteses

Me kujtohet hera e fundit qe isha ne krahet e tua.I fejuari im me kerkoj te martohesha me te dhe un e dashuruar sic isha po e menduar dy here i thash PO .

Ai iku me tha qe kishte nje pun dhe do vinte me von me tha te behesha gati se sot ishte nje dit e vecant per ne;dhe un isha shum e lumtur ,e prita dhe ai erdhi me nje tuf te madhe me lule ne shtepin time dhe me nje unaz qe mua me kiste pelqyer pak dite me pare ne nje vitrin.

Dolem na shtepia dhe shkuam per te ngren, ai ishte shum i shqetesuar ,por me tha qe cdo gje ishte ne regull vetem se donte te me fliste per dicka nuk e kuptoja.Tha flasim pas darke.Ishim ne glifadha ne greqi.gjith cka dukej mir po kur shkuam ne makin me pyeti nese e doja me gjith mend.Un nuk kuptoja me as gje dhe i thash te fliste se nuk duroja dot me, isha bere nervoze nga sjellja e tij.

Ai me tha ti betohesha qe nuk do ta lija kurre ,me tha se para se te njihte mua kish pasur nje tjeter ,dhe se me te kishte pasur nje femij,qe tani ishte dy vjec po nuk ma kishte then nga frika se mos e lija.Me ra bota ne kok nuk kuptoja se si kisht mundur te me fshehte nje gje te till pas nje viti qe ishim bashk ,qe ishte bere nje me familjen time,ishte shok me mamin tim,mu erresuan syte ,i thah te ndalonte makinen dhe zbrita ne mes te autostrades.

Nuk doja me ta shihja ,e para makin qe ishte pas nesh i thash te me shoqeronte ne shtepi ai e pa qe nuk isha mir dhe mu soll si prind ,ai filloj te me ndiqte si i mar ,.nuk doja me ta shikoja me kishte genjyer per kaq koh dhe e dinte sa SHUM E DOJA.

I thash mamit qe te mos ta linte te hynte ne dhom se nuk doja ta shikoja, nderova shtepi.Edhe pse ai ishte jashte shtepis time dhe pse i thoja qe nuk e doja ,ai e dinte sa e marre isha per te qe nuk mundesha pa te as nje dit.po nuk e lija as te me afrohej as 2 metra afer se doja ta perqafoja si e marre.

Isha shume e re ta kuptoja e nuk dija te falja po e doja shume .Ika te nje kushurir qe mos ta shikoja me ai me kerkonte ;dhe pas nje muai me gjeti,kur e pash i kiste syte me lot dhe mua me kishte mar malli shum per te .I fola sikur nuk me behej von si pa te keq po ne te vertet dridhesha e gjitha.Me tha po doja nje kafe ,sa e degjova qe filloj te me fliste doja ti thoja qe e doja po nuk me dilte ,ai me perqafoj po thuaj se me zor nuk durova dot me e shtrengova fort te ndjeja aromen e tij qe me mungonte aq shum dhe fillova te qaj, pa e kuptuar kishim filluar te dy te qanim.

Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet.Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe me thoshte te lutem me fal ,te dua jeta ime,dhe akoma ndjej duart e tij qe me shtrengonin i thoshja qe nuk jetoja dot pa te, filloj te me puthte te gjithen me mani ashtu dhe un, filloj te me lepinte si me pelqente mua ,dhe goditi hunden filloj ti binte gjak po filluam te benim dashururi si te mar isha lyer e gjitha me gjakun e tij .

Ai filloj te njitej lart dhe ngadal ngadal filloj ta fuste brenda ne trupin tim dhe un e deshiroja aq sa nuk mun ta them me fjal si ndjeja ne ate moment vetem doja te vdisja se e dija qe kur te mbaronim do dilja akoma te shikoja realitetin ne sy.Un dola mbi vete se me pelqente shume ,dhe vazhduam keshtu gjeri ne mengjes te shkriheshim ne trupin e njeri tjetrit .Sikur te ishte dita e fundit ne bote dhe mundoheshim te shuanim mallin qe kishim ;po ai shtohej me shum me shum,dhe un i thoja sa shum e doja.gjith cka dukej sikur po regullohej dhe kur erdhi mengjesi shkuam te nje shoqja ime dhe i dhame lajmin qe e regulluam prap punen dhe per tre muaj do martoheshim.

I thash te thoshte qe ate nate kisha fletur te ajo,dhe te venim te pinim nje kafe ne shtepi time keshtu as nje nuk dyshonte ,sidomos babi me tha mir po nuk e pash te lumtur ne ram te flinim se ishim gjith naten pa gjum kjo i kishte prindrit ne pushime dhe ishte me vellain e vogel ne shtepi.Nga ora 10 i mengjesit un u zgjova dhe vajta ne guzhin te pija dicka.Po aty per fatim tim te mir apo te keq,pash nje kemish te te fejuarit tim te varur dhe e ofenduar e nervozuar sic isha e zgjova dhe thira shoqen time ,duke mbajtur kemishen ne dor .

U thash se cdonte nje kemish e atij ne shtepin e saj ajo humbi fjalet ,kurse atij nuk i dhash koh te fliste po dola na ajo shtepi qe me dukej sikur po vdisja dhe nuk u dhash me rast te me afroheshin ata njerez ,keshtu ne menyren me te shemtuar i humba te dy shoqen qe doja si moter dhe njerin qe doja me shum se cdo gje ne bot dhe nuk i kam takuar me ai akoma dhe pas nje viti qe e kisha len vinte,te mami i thoshte ti jepja te pakten rast te me sqaronte.

Nuk doja me tjua shikoja fytyren dhe pse ishin njerzit qe i besoja dhe i doja aq shum,te dy akoma dhe nje vit me von donin te me thoshin qe nuk ishte ashtu,;o zot cfar njerzish;tani po tuaj se e kam haruar historin po akoma nuk, e kam kuptuar se kush tradhti me dhembi me shum .e atij .apo e asaj nuk e di.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button