s UÇK kthehet në Likovë? | www.Zemra.Org

UÇK kthehet në Likovë?

Disa portale maqedonase lajmërojnë se në Likovë të Kumanovës, është parë një grup i madh ushtarësh me emblemën UÇK.

Këtë informatë gjithnjë sipas portalit maqedonas, e kanë marrë nga shërbimet sekrete. Enigma e këtij lajmi qëndron në faktin se thuhet që mbështetës të këtij grupi të jetë shërbimi sekret francez. Spekulimet shkojnë deri atje që thuhet se për këtë është i inforumuar edhe zv/ministri i MPB-së Xhelal Bajrami.

Dyshimet janë se dë të destabilizohet Maqedonia para samitit të NATO-së , ose grupi i armatosur ka dalë në sipërfaqe pas deklaratës së Hashim Thaçit i cili tha se nëse “preken kufijtë shqiptarët do të jetojnë në një shtet”


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.