s Hajdar Hajdari - Da Lee | www.Zemra.Org

Hajdar Hajdari – Da Lee

Kohëve të fundit po dëgjojmë këngë të bukura nga këngëtarë të ndryshëm dhe zhanre te ndryshme. Rallë ndodh që i njejti artist të mund të performojë këngë nga gati se te gjitha zhanret e muzikës shqipe.

Një nga këto artistë është dhe Hajdar Hajdari – Da Lee, një nga këngëetarët më të rinjë dhe me talent të rallë.
Ai ka kënduar që i vogël pasi që rjedh nga një familje muzikantesh, por profesionalisht ka fillar para tri vjeteve.
Da Lee u bë tepër i njohur duke kenduar LIVE nëpër lokale të qytetit dhe gjithashtu kohëve të fundit këndon dhe nëpër dasma.

Në vazhdim e keni një video dhe më pas dy linqe në të cilat do të mund të dëgjoni muzikë qytetare, muzikë patriotike, muzikë popullore dhe zbavitëse.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.