s Urime muaji i shenjtë i Ramazanit | www.Zemra.Org

Urime muaji i shenjtë i Ramazanit

Urime muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët e fesë islame, zoti ua shtofte durimin ndaj urise, ua pranofte dhe ua lehtesofte agjerimin!


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.