VIDEO

Vajza më trime në botë – kujdes pamjet janë mallëngjyese! (Video)

Është një nga videot më tronditëse të regjistruara ndonjëherë! Një vajzë e vogël nga Palestina, gjen kurajën dhe fuqinë të qëndrojë përpara ushtarëve izraelitë të armatosur deri në dhëmbë, ku me thëniet e saj i vë ata në pozitë shumë të vështirë… dhe në një situatë aspak të këndshme. Kujdes, video që zemra.org ju paraqet përmban pamje shumë tronditëse dhe mallëngjyese!

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuara

Close
Close