VIDEO

Video merr dhene, shokohen shikuesit… Luajne piano me pen*** (VIDEO)

Dy konkurrentët janë paraqitur rrallë në show-n “Greqia ka talent”.

Ata ishin veshur si zotërinj dhe tregoi talentin e tyre ishte interpretimi piano.

Të gjithë dukej normale, si kur ai erdhi me të, djemtë ra pantallona e tyre dhe lëshoi iset stilolaps për të rënë pianos.

Dhe ndërsa anëtarët meshkuj e jurisë duket se i pëlqente idenë, anëtar mashkull i jurisë ishte i tronditur nga gjesti.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuara

Close
Close