s Vret babanë dhe të vëllanë | www.Zemra.Org

Vret babanë dhe të vëllanë

Në fshatin Isniq , komuna e Deçanit ka ndodhur një vrasje e rendë brenda familjes. Në këtë tragjedi familjare, djali ka vrarë babanë dhe të vëllanë sot rreth orës 9 të paraditës.

Tragjedia, sipas dëshmitarëve, ka ndodhur në familjen Ymeraj të Isniqit, ndërsa, sipas të dhënave të para, vrasja e dyfishtë brenda familjes ka ndodhur për shkaqe të kontesteve me pronën, transmeton Zemra.Org.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.