FutbollSport

Zidane thotë se ekipi i Mourinhos tash është më i fuqishëm

Legjenda e Real Madridit, Zinedine Zidane, mendon se ata janë më të fuqishëm në këtë sezon të dytë nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho.

“Në vitin e dytë të Mourinhos, ekipi është më konkurrues, më i fuqishëm, dhe kjo është e patjetërsueshme në Ligën e Kampionëve”.

“Disa gjëra tash duket se po bëhen më mirë këtë sezon, lojtarët po bëjnë gjëra të cilat kanë kaluar pa u vërejtur dhe tash ata po lulëzojmë për këtë”, ka thënë Zidane.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close