FutbollSport

6 vjeçari nga Gjilani, tifozi i flaktë i Messit, qan i zhgënjyer dhe e fyen atë (VIDEO)

Në një video që po qarkullon në YouTube, shihet një djalë i vogël nga Gjilani, Endriti, i cili ka qenë një tifoz i flaktë i Lionel Messi-it, por që nuk është më.

Ai qan i dëshpëruar dhe i zhgënjyer si dhe hedh fanellën e tij, pasi që nuk dëshiron që nëna e tij ta vendos atë më rrobat e tjera të tij.

Show More

Related Articles

Back to top button