FutbollSport

Arma e re sekrete e Jose Mourinhos!

Jose MourinhoTrajneri portugez, Jose Mourinho, e nisi fazën përgatitore me ekipin e tij të ri Chelsean të hënën, por me vete kishte sjellë edhe armën e re sekrete të tij, një iPad!

Mourinho bisedoi kolektivisht me të gjithë lojtarët për herë të parë prej se iu bashkua Bluve të Londrës, por shënimet më nuk i shkruante në bllokun e vogël që e mbante gjithmonë në dorë, sepse atë e kishte zëvendësuar me një iPad.

Seanca stërvitore ka zgjatur 90 minuta me dy ndërprerje, një herë paradite dhe njëherë pasdite, teksa skuadra po përgatitet për të turneun në Azi, “Here to Play, Here to Stay”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Close