FutbollSport

Cana dhe Skela në konflikt për shiritin e kapitenit

Kombëtarja shqiptare është ndarë në dysh. Shiriti i kapitenit ishte problemi kryesor në zhveshtoren e kombëtares shqiptare, pasi Altin Lala duhej të qëndronte në stol ndaj Francës dhe kjo ka bërë që të hapej dilema mbi zëvëndëskapitenin.

Lorik Cana dhe Ervin Skela ishin përfshirë në një konflikt për shiritin e kapitenit, ku pas diskutimeve të ashpra, zhveshtorja është ndarë në kampin e lojtarëve kosovarë dhe atyre shqiptarë. Madje besohet se se edhe pas ndeshjes lojtarët nuk janë parë duke biseduar shumë njëri me tjetrin, gjë që ka hedhur edhe më tej dyshime mbi kredencialet e kombëtares tonë për kualifikim në Euro 2012.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close